Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Producent
wyrobów metalowych

konstrukcje stalowe • obróbka mechaniczna metali • produkcja • usługi

KORONAWIRUS!

Uwzględniając wprowadzony STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO na terenie naszego kraju, jako środki zapobiegawcze, których zastosowanie w zainstaniałej sytuacji jest konieczne i celowe, uprzejmie prosimy o przyjęcie niżej wymienionych form postanowienia:

  1. Kierowca przyjeżdżający do PPHH "METALS-WORKS" przed każdym rozładunkiem i załadunkiem zobowiązany jest do telefonicznego kontaktu z przedstawicielem firmy w celu awizacji.

       Biuro - tel. 59 822 35 29

       Dział techniczny, magazyn - tel. 735 986 691

    2. Kierowca po wieździe do firmy z założoną maseczką ochronną, powienien wykonać wszelkie związane z odbezpieczeniem / zabezpieczeniem ładunku a następnie wrócić do kabiny i nie opuszczać jej do czasu zakończenia czynności transportowych przez naszych pracowników. Pracownik PPHH "METALS-WORKS" zgłosi zakończenie czynności po czym kierowca będzie mógł zabezpieczyć pojazd i wyjechać z terenu zakładu.

    3. Biuro, w tym dział techniczny, hala produkcyjna, pomieszczenia socjalne firmy, będą zamknięte dla osób niezatrudnionych. Zawieszone do odwołania zostają wszelkie wizyty, spotkania o charakterze handlowym i marketingowym.

    Dzięki powyższym zasadom, osobisty kontakt między naszymi pracownikami a pracownikami Państwa firmy zostanie ograniczony do minimum.

    Dokonamy wszelkich starań, aby maksymalnie ograniczyć wszystkie czynniki ryzyka. Liczymy również na Państwa pomoc i zrozumienie.

INSTRuKCJA BEZWZGLĘDNIE I BEZ WYJĄTKU DOTYCZY

WSZYSTKICH DOSTAWCÓW, ODBIORCÓW, FIRM

TRANSPORTOWYCH I KURIERÓW.

PPHH "METALS-WORKS" ul. Miastecka 12, 77-100 Bytów 

 

 

2015-12-01 Aktualności
back to top